TANEČNÝ LETNÝ TÁBOR

Srdečne vás pozývame na náš prvý tancom nabitý letný tábor vhodný pre všetkých milovníkov tanečného umenia vo veku od 6 do 15 rokov. 

Pod vedením našej pedagogičky Alexandry Schnellyovej sa vaše ratolesti naučia nádherné choreografie, ktoré vám v závere tábora odprezentujú na javisku našej ARTSCÉNY. Každý deň im spestria tvorivé dielne počas ktorých si spoločne vyrobia zaujímavé výtvory z papiera a iných materiálov. Rozhodne nám nebude chýbať ani pobyt na čerstvom vzduchu. Teplý obed nám pripravia šikovné pani kuchárky a kuchári z Bistra Šťastná hodina, ktoré je len minútku chôdze od nášho konzervatória. Taktiež sa postaráme o zdravú desiatu, olovrant a pitný režim. Záväznú prihlášku je potrebné vyplniť najneskôr do 11. augusta avšak kapacity tábora sú obmedzené. 

Podrobný časový harmonogram tábora bude zverejnený mesiac pred jeho začiatkom. Údaje k platbe budú zaslané týždeň pred začiatkom tábora. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať vedúcu tanečného tábora na e-mailovej adrese: alexandra.schnellyova@skdkpo.sk

PRIHLÁSENIE : https://forms.gle/xAUdcgQSuXzfKngT6