TANEČNÝ LETNÝ TÁBOR 2024

Srdečne vás pozývame na náš 2. ročník tanečného letného tábora. Vítaní sú všetci tanečníci, pokročilí či úplní začiatočníci, vo veku od 5 do 15 rokov.

Pod vedením našej pedagogičky Mgr. art. Alexandry Schnellyovej sa vaše ratolesti naučia nádherné choreografie, ktoré vám v závere tábora odprezentujú na javisku našej ARTSCÉNY. Tanečnými lektormi budú najúspešnejší študenti Súkromného konzervatória v Prešove: Natália Kravcová, DiS. art; Veronika Piliarová, Samuel Balog a Liubomyr Neimet. Okrem hodín klasického a moderného tanca budú na programe každodenné tvorivé dielne a pobyt na čerstvom vzduchu. Teplý obed nám pripravia šikovné pani kuchárky a kuchári z Bistra Šťastná hodina, ktoré je len minútku chôdze od nášho konzervatória. Taktiež sa postaráme o zdravú desiatu, olovrant a pitný režim. Tento rok sme si pre vás pripravili 2 turnusy.

1. turnus 08.-12.07.2024

Prihlásiť sa môžete cez google formulár:

https://forms.gle/xgsZuqdyAdzbccWA8

2. turnus 22.-26.07.2024

Prihlásiť sa môžete cez google formulár:

https://forms.gle/QryFJ6TrgTNLnJUp6

Záväznú prihlášku je potrebné vyplniť najneskôr do 30. júna avšak kapacity tábora sú obmedzené.

Podrobný časový harmonogram tábora bude zverejnený mesiac pred jeho začiatkom. Údaje k platbe budú zaslané po vyplnení záväznej prihlášky V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať vedúcu tanečného tábora na e-mailovej adrese: alexandra.schnellyova@skpo.sk